Yenisahra Sineklik Tamiri

Tamire mi ihtiyacın var? Hemen ara!
0539 797 10 98
Yenisahra Sineklik Tamiri

Yenisahra Sineklik Tamiri

Yenisahra Pimapen

 

Yenisahra, İstanbul ilinin Ataşehir ilçesinin bir mahallesidir. 2008 yılına kadar Kadıköy ilçesine bağlı olan mahalle, ardından yeni ilçe olan Ataşehir'e bağlanmıştır. Bu mahalle Sahrayıcedit'in karşısında bulunur. İstanbul’un her yerine kolaylıkla gidilebilir. Ulaşım konusunda çok rahat bir semttir. E-5 Karayolu ve TEM Otoyolu’na yakın bir yerdir. Ayrıca İstanbul 'un yeni Outlet bölgesidir. Optimum AVM bu mahallede bulunur. İmar sorunu bulunan mahalle, kentsel dönüşüm alanıdır. Bu mahalle İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer almaktadır. Bu mahallede ilk yerleşim 1969 yılında başlamıştır. 1974 yılında mahalle statüsüne kavuşan semtin nüfusu her geçen yıl artmaktadır. 2 ilkokul ve 3 parkın bulunduğu bu mahallede 15 cadde ve 98 sokak yer almaktadır. Ayrıca mahallenin bir de Yenisahra Spor Kulübü adı altında 1’uncu Amatör Lig’de futbol takımı bulunmaktadır.

 

Yenisahra Mahallesinde Yerleşimin Tarihçesi

 

1959 yılında ilk yerleşimin başladığı bu mahalleye 2009 yılındaki seçimlerden sonra imar planı çıkmamıştır. Bunun ardından toplanan İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, Barbaros ve Yenisahra mahalleleri için toplanarak nazım imar planına onay vermiştir. Bu onayın ardından konut projelerinin hızla yükselmeye başladığı mahalle, inşaat firmalarının ilgi duyduğu bir mahalle olmuştur. Sonrasında burada birbiri ardına konut projeleri yükselmeye başlamıştır. İstanbul’un gözde konut projelerinin inşa edildiği mahalle, hızla gelişmeye başlamıştır. Mahallenin bağlı olduğu Ataşehir'de ulaşım ağı da çok gelişmiştir. Anadolu Otoyolu ve TEM Otoyolu’nun kesiştiği noktada bulunan Ataşehir'den iki köprüye de ulaşım çok rahattır.

 

 

Etiketler: yenisahra, ataşehir, istanbul

Yenisahra Sineklik Tamiri

Yaz aylarında serinlemek için evlerde pencereleri açmaktayız. Bu durum ofis için de geçerlidir ev ve ofis gibi iç mekanlarda, gerek havayı temizlemek gerekse de serinlemek için pencereleri başvurmaktayız. Bunun yanı sıra pencereleri dışındaki manzara izlemek gibi işlevlerinin bulunmaktadır. Bu sebeple de iç mekanlarda pencerelerin sahip oldukları görev dolayısıyla önemli büyüktür.  Ancak ülkemizde özellikle yaz aylarında sinek sayısında büyük artış gözlenmektedir. Bu nedenle de yaz aylarında pencere açar kendi kaç olmalı mümkün olduğunca en az sayıda pencereyi açık bırakmalısınız. Ancak hava sıcaklığının yüksek olduğu zamanlarda bunu yapmak oldukça zorlaşmaktadır. Evinizin sıcaklığının artması ve dolayısıyla da ev konforunuzun düşmesi gibi bir durum yaşamak istemiyorsanız, yapacağınız en iyi şey evinizde bulunan ve sıklıkla açılan tüm pencerelere sineklik taktırmak olacaktır. Evinizdeki pencerelerde sineklik olduğu taktirde, yaz aylarında dilediğiniz gibi pencerenizi açabilecek ve herhangi bir şekilde sinek tehdidinden de uzak alabileceksiniz. Bu sayede yaz aylarında etrafta bir hayli fazla dolaşan sinekler sizin için bir sorun olmaktan çıkıp önemsiz bir şey haline gelecektir. Bu sebeple de sinekliklerin önemi büyüktür. Çünkü sinekler her ne kadar ufak boyut olsalar da özellikle, gece uykunuzu bölünmesine ve bir sonraki gün işinizde verimsiz olmanıza, kolaylıkla odaklanamamanıza gibi problemlere elverişli ortam hazırlamaktadır. Bu nedenle de bu tür sonuçları uğraşmamak adına, evinize mümkün olan en kısa sürede sineklik taktırmalısınız. Ancak çeşitli dikkatsizliklerden ötürü sinekliğinizde meydana gelebilecek arızalarda, evinize sineklerin girmesine elverişli ortam sağlayabilirsiniz. Bu durum özellikle yaz aylarında bir hayli can sıkıcı olacaktır böyle bir durumla karşılaştığınızda, yapacağınız en uygun çözüm mümkün olan en hızlı şekilde Yenisahra sineklik tamiri hizmeti veren bir firmaya danışmak olmalıdır. Böylece, hızlı bir biçimde tamir edilecek ve sinek sorunu yaşamadan bitirebileceksiniz. Bu nedenle de evinizdeki veya ofisinizdeki sineklik oluşan arızalar mümkün olan en kısa sürede onarım hizmeti veren bir firmaya danışmanlı ve sinekler izin hızlı bir biçimde arıza lambası onarılmasını sağlayan gideceksiniz. sineklik tamiri hizmeti veren firmalar, müşteri odaklı çalışmaları sayesinde size mümkün olan en iyi tamir hizmetini sunacaklardır.

Sineklik Tamiri Konusunda Hangi Firmalar Tercih Edilmelidir?

Yenisahra sineklik tamiri konusunda internet üzerinde araştırma yaptınız taktirde karşınıza birçok farklı site çıkacaktır. Bu siteler üzerinden hizmet veren firmalar gerek çeşitli kampanyalar sayesinde gerekse de müşteri yorumları gibi özellikleri sayesinde dikkatli çekeceklerdir. Ancak burada dikkat etmeniz gereken nokta herhangi bir referans bulunmayan veya site üzerinde herhangi bir yerde müşteri yorumları hakkında bilgi vermeyen bir firmayı ile çalışmamanız gerekmektedir. Çünkü bu tür firmalar yaptığı işin kalitesi güvenmemekte ve onarım sonrasında dahi birçok farklı sorunlarla baş etmenin de gerek almaktadır bu denemede Yenisahra sineklik tamiri hizmeti almadan önce firmayı iyice araştımış olmanız gerekmektedir. Bu sayede sizin için en doğru firmayı bulabilecek arızalı sinekliğin hızlı bir biçimde onarılmasını da sağlayabileceksiniz. Bu nedenle de özellikle araştırma aşamasında titiz olmanıza yarar vardır. Çünkü burada bahsi geçen konu sineklik konusudur seçtiğiniz de meydana gelebilecek herhangi bir arızada özellikle yaz aylarında penceresi açamayacak ve evinizde sinek sorunları ile baş etmek zorunda kalacaksınız. Bu nedenle de sineklik arızalarında mümkün olabilir mümkün olduğunca hassas davranmalı ve arıza için gerekli firmaya başvurulması gerekmektedir bu sayede alanında uzman firmalar ile çalışma imkanı bularak sineklik arsanızın en kısa sürede tamir edilmesini sağlayabileceksiniz bunun yanı sıra firmanın daha önceden aldığı yorumlar ve referansını da araştırmış bir biçimde firmaya danışarak için sinekliğinizi tamir ettirebileceksiniz.