Yeni Çamlıca Sineklik Tamiri

Tamire mi ihtiyacın var? Hemen ara!
0539 797 10 98
Yeni Çamlıca Sineklik Tamiri

Yeni Çamlıca Sineklik Tamiri

Yeniçamlıca

 

Yeniçamlıca, İstanbulun Anadolu Yakasının yeni ilçelerinden Ataşehire bağlı 17 mahalleden biridir. Sınırlarına bakıldığında doğusunda Ferhatpaşa, batısında Yenişehir, güneyinde Mimar Sinan ile Mevlana, kuzeyinde ise Ümraniye ilçesine bağlı Esenşehir ve Yenisanayi mahalleleri bulunmaktadır. Mahallenin bağlı olduğu ilçe, Kadıköye bağlı bir semtken 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Ataşehir, 25,84 km2lik bir alan içindedir. İlçenin kuruluşunun ilginç bin hikayesi vardır. Maliye hazinesiyle birlikte Tercüman gazetesinin sahibi Kemal Ilıcak ve işadamı Alim Kantarcının sahip olduğu Karaman Çiftliği olarak bilinen 6 bin 500 dönümlük arazinin mülkiyeti, Ilıcakın borçları nedeniyle önce Yapı Kredi Bankası sonrasında ise Anadolu Bankası ve Emlak Bankası ile TOKİye geçmiştir. Ilıcak ve ortaklarının 1983te bu arazi için hazırladıkları İsotaş Yenikent isimli 50 bin konutluk proje ise yerleşim merkezlerine uzak olduğu gerekçesiyle talep görmemiştir. Bu nedenle o yıllarda çektiği kredileri geri ödeyemeyen Ilıcak, ipotekli olan arazinin mülkiyet hakkını da Yapı Kredi Bankasına bırakmıştır.

 

Bu Bölge Nasıl Doğdu?

 

Maliye de payının tamamını Anadolu Bankasına devretti. 1988 tarihinde ise Anadolu Bankası, Türkiye Emlak ve Kredi Bankası ile birleşti ve bankanın yeni adı “Türkiye Emlak Bankası” oldu. Banka, Yapı Kredi Bankasının da elindeki hisselerinin tamamını aldı. Emlak Bankası, konut geliştirme projeleri kapsamında, “Anatepe uydu kenti” olarak belirlediği bu arazinin bir kısmını etap etap inşaa ettirdi. 1993te de Ataşehir Konutlarının ilk etabı satışa çıkarıldı. Sonrasında bölgenin adı Ataşehir oldu. 2008 yılında da ilçe Yeniçamlıca mahallesinin de bağlı olduğu ilçe haline geldi.

 

 

Etiketler: yeniçamlıca, ataşehir, kadıköy

 

Yeni Çamlıca Sineklik Tamiri

Yaz aylarında serinlemek için evlerde pencereleri açmaktayız. Bu durum ofis için de geçerlidir ev ve ofis gibi iç mekanlarda, gerek havayı temizlemek gerekse de serinlemek için pencereleri başvurmaktayız. Bunun yanı sıra pencereleri dışındaki manzara izlemek gibi işlevlerinin bulunmaktadır. Bu sebeple de iç mekanlarda pencerelerin sahip oldukları görev dolayısıyla önemli büyüktür.  Ancak ülkemizde özellikle yaz aylarında sinek sayısında büyük artış gözlenmektedir. Bu nedenle de yaz aylarında pencere açar kendi kaç olmalı mümkün olduğunca en az sayıda pencereyi açık bırakmalısınız. Ancak hava sıcaklığının yüksek olduğu zamanlarda bunu yapmak oldukça zorlaşmaktadır. Evinizin sıcaklığının artması ve dolayısıyla da ev konforunuzun düşmesi gibi bir durum yaşamak istemiyorsanız, yapacağınız en iyi şey evinizde bulunan ve sıklıkla açılan tüm pencerelere sineklik taktırmak olacaktır. Evinizdeki pencerelerde sineklik olduğu taktirde, yaz aylarında dilediğiniz gibi pencerenizi açabilecek ve herhangi bir şekilde sinek tehdidinden de uzak alabileceksiniz. Bu sayede yaz aylarında etrafta bir hayli fazla dolaşan sinekler sizin için bir sorun olmaktan çıkıp önemsiz bir şey haline gelecektir. Bu sebeple de sinekliklerin önemi büyüktür. Çünkü sinekler her ne kadar ufak boyut olsalar da özellikle, gece uykunuzu bölünmesine ve bir sonraki gün işinizde verimsiz olmanıza, kolaylıkla odaklanamamanıza gibi problemlere elverişli ortam hazırlamaktadır. Bu nedenle de bu tür sonuçları uğraşmamak adına, evinize mümkün olan en kısa sürede sineklik taktırmalısınız. Ancak çeşitli dikkatsizliklerden ötürü sinekliğinizde meydana gelebilecek arızalarda, evinize sineklerin girmesine elverişli ortam sağlayabilirsiniz. Bu durum özellikle yaz aylarında bir hayli can sıkıcı olacaktır böyle bir durumla karşılaştığınızda, yapacağınız en uygun çözüm mümkün olan en hızlı şekilde Yeni Çamlıca sineklik tamiri hizmeti veren bir firmaya danışmak olmalıdır. Böylece, hızlı bir biçimde tamir edilecek ve sinek sorunu yaşamadan bitirebileceksiniz. Bu nedenle de evinizdeki veya ofisinizdeki sineklik oluşan arızalar mümkün olan en kısa sürede onarım hizmeti veren bir firmaya danışmanlı ve sinekler izin hızlı bir biçimde arıza lambası onarılmasını sağlayan gideceksiniz. sineklik tamiri hizmeti veren firmalar, müşteri odaklı çalışmaları sayesinde size mümkün olan en iyi tamir hizmetini sunacaklardır.

Sineklik Tamiri Konusunda Hangi Firmalar Tercih Edilmelidir?

Yeni Çamlıca sineklik tamiri konusunda internet üzerinde araştırma yaptınız taktirde karşınıza birçok farklı site çıkacaktır. Bu siteler üzerinden hizmet veren firmalar gerek çeşitli kampanyalar sayesinde gerekse de müşteri yorumları gibi özellikleri sayesinde dikkatli çekeceklerdir. Ancak burada dikkat etmeniz gereken nokta herhangi bir referans bulunmayan veya site üzerinde herhangi bir yerde müşteri yorumları hakkında bilgi vermeyen bir firmayı ile çalışmamanız gerekmektedir. Çünkü bu tür firmalar yaptığı işin kalitesi güvenmemekte ve onarım sonrasında dahi birçok farklı sorunlarla baş etmenin de gerek almaktadır bu denemede Yeni Çamlıca sineklik tamiri hizmeti almadan önce firmayı iyice araştımış olmanız gerekmektedir. Bu sayede sizin için en doğru firmayı bulabilecek arızalı sinekliğin hızlı bir biçimde onarılmasını da sağlayabileceksiniz. Bu nedenle de özellikle araştırma aşamasında titiz olmanıza yarar vardır. Çünkü burada bahsi geçen konu sineklik konusudur seçtiğiniz de meydana gelebilecek herhangi bir arızada özellikle yaz aylarında penceresi açamayacak ve evinizde sinek sorunları ile baş etmek zorunda kalacaksınız. Bu nedenle de sineklik arızalarında mümkün olabilir mümkün olduğunca hassas davranmalı ve arıza için gerekli firmaya başvurulması gerekmektedir bu sayede alanında uzman firmalar ile çalışma imkanı bularak sineklik arsanızın en kısa sürede tamir edilmesini sağlayabileceksiniz bunun yanı sıra firmanın daha önceden aldığı yorumlar ve referansını da araştırmış bir biçimde firmaya danışarak için sinekliğinizi tamir ettirebileceksiniz.