Yeni Çamlıca Panjur Tamiri

Tamire mi ihtiyacın var? Hemen ara!
0539 797 10 98
Yeni Çamlıca Panjur Tamiri

Yeni Çamlıca Panjur Tamiri

Yeniçamlıca

 

Yeniçamlıca, İstanbulun Anadolu Yakasının yeni ilçelerinden Ataşehire bağlı 17 mahalleden biridir. Sınırlarına bakıldığında doğusunda Ferhatpaşa, batısında Yenişehir, güneyinde Mimar Sinan ile Mevlana, kuzeyinde ise Ümraniye ilçesine bağlı Esenşehir ve Yenisanayi mahalleleri bulunmaktadır. Mahallenin bağlı olduğu ilçe, Kadıköye bağlı bir semtken 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Ataşehir, 25,84 km2lik bir alan içindedir. İlçenin kuruluşunun ilginç bin hikayesi vardır. Maliye hazinesiyle birlikte Tercüman gazetesinin sahibi Kemal Ilıcak ve işadamı Alim Kantarcının sahip olduğu Karaman Çiftliği olarak bilinen 6 bin 500 dönümlük arazinin mülkiyeti, Ilıcakın borçları nedeniyle önce Yapı Kredi Bankası sonrasında ise Anadolu Bankası ve Emlak Bankası ile TOKİye geçmiştir. Ilıcak ve ortaklarının 1983te bu arazi için hazırladıkları İsotaş Yenikent isimli 50 bin konutluk proje ise yerleşim merkezlerine uzak olduğu gerekçesiyle talep görmemiştir. Bu nedenle o yıllarda çektiği kredileri geri ödeyemeyen Ilıcak, ipotekli olan arazinin mülkiyet hakkını da Yapı Kredi Bankasına bırakmıştır.

 

Bu Bölge Nasıl Doğdu?

 

Maliye de payının tamamını Anadolu Bankasına devretti. 1988 tarihinde ise Anadolu Bankası, Türkiye Emlak ve Kredi Bankası ile birleşti ve bankanın yeni adı “Türkiye Emlak Bankası” oldu. Banka, Yapı Kredi Bankasının da elindeki hisselerinin tamamını aldı. Emlak Bankası, konut geliştirme projeleri kapsamında, “Anatepe uydu kenti” olarak belirlediği bu arazinin bir kısmını etap etap inşaa ettirdi. 1993te de Ataşehir Konutlarının ilk etabı satışa çıkarıldı. Sonrasında bölgenin adı Ataşehir oldu. 2008 yılında da ilçe Yeniçamlıca mahallesinin de bağlı olduğu ilçe haline geldi.

 

 

Etiketler: yeniçamlıca, ataşehir, kadıköy

 

Yeni Çamlıca Panjur Tamiri

Pencerelerin ve balkonların evlerimiz için büyük önem taşıdığı herkes tarafından kabul edilmektedir. Örneğin pencereniz sayesinde, dışındaki manzarayı izleyerek huzur bulabilir veya dilerseniz balkonunuzda misafirlerinizi ağırlayarak, hoşça vakit geçirme fırsatı bulabilirsiniz. Bu nedenlerden evlerde pencerelerin veya balkonların önemi büyüktür. Bunun yanı sıra evinizin konumda bağlı olarak bu yerlerin önemi daha da artmaktadır. Örneğin manzaralı bir yerde yaşıyorsanız sizin için balkonunuza zaman geçirmek kadar zevkli başka bir aktivite yoktur. Bunun yanı sıra balkonlar veya pencereler her ne kadar evlerin en önemli kısımlarından bir tanesi olsalar da çok çabuk kirlenir biliyor olmaları sanayisinde titiz ev hanımlarının en büyük sorunu haline gelebilmektedirler. Pencereler veya balkonlar her ne kadar olumlu özelliklere sahip olsalar da bu yönde sayesinde bazen sıkıntıya edebilmektedirler ancak gelişen teknoloji ile birlikte bu tür sorunlara çözüm bulmuş ve gerek ülkemizde gerekse ve dünya basınında bir hayli fazlasıyla tercih edilen panjur sistemleri sayesinde balkonlarınızı pencerelerinizi dışarıdaki yağmurdan rüzgardan veya güneş yanıklarından rahatlıkla kurma imkanı bulabileceksiniz. Bu sayede evinizdeki canlar kirlenmeyecek ve balkonunuzda gönül rahatlıyla oturabiliyor olmanın keyfini şeyi bileceksiniz panjur sistemleri günümüzde elektronik ve yağmurlu el gibi farklı seçeneklerde üretilmektedirler. Bütçenize uygun bir panjur sistemi satın alarak hemen kullanmaya başlayabilir ve ikimizin kullanışlılığını büyük oranda artırabilirsiniz elektronik panjur sistemine sahip misiniz bu panjurda yer alan elektronik aksam nedeniyle panjurunuzun arızalanmış ihtimali vardır. Panjurlarınızda meydana gelen sorunlara, kendiniz müdahale etmemeli ve mutlaka bu alanda uzman bir firmadan destek almazsınız Yeni Çamlıca panjur tamiri hizmeti veren firmalardan yararlanarak panjurlarınızın hızlı ve güvenli bir biçimde tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Bu nedenle de panjur sistemleri ile meydana gelen arızalar da Yeni Çamlıca panjur tamiri hizmet veren firmalara danışmanlık büyüktür

Panjur Arızasında Hangi Firmalara Danışılmalıdır?

Evinizde oluşan panjur sorunlarında, uzmanlara başvurmak en iyi çözümdür. Çünkü bu sayede meydana gelen arıza mümkün olan en hızlı şekilde tamir edilecek ve mağduriyetiniz ortadan kaldırılacaktır bu nedenle de Yeni Çamlıca panjur tamiri hizmet almadan önce internet üzerinden hizmet veren firmalar detaylı bir biçimde araştırmanız gerekmektedir. İnternet üzerinden yapacağınız araştırmalarda firmaların referanslarımız de müşteri yorumları gibi gönderim değerlendirerek sizin için en doğru hizmet verecek firmayı kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra panjur tamiri ile alakalı soruları sormak isterseniz bu iteleri kullanabilirsiniz firmalar kafanızdaki soru işaretini gidermek adına size dilediğiniz tüm bilgi verebilecek ve bu sayede ne kadar müşteri odaklı çalıştıklarında edeceklerdir. Bu tür müşteri odaklı çalışan firmalara gönül rahatlıyla güvenebilir ve panjur arızalarınızı giderebilirsiniz. Yeni Çamlıca panjur tamiri hizmet alabileceğiniz birçok alternatif mevcuttur. Bu alanda oluşan alternatif çokluğu nedeniyle birçok firmanın uygun fiyatlar ile müşterilerinin gönlünü kazanmayı yolunu seçmiştir ve nerede tamir hizmeti için bulduğumuz için ayla hemen anlaşmalı mümkün olduğunca tarifleri gözden geçirmelisiniz. Bu sayede Yeni Çamlıca panjur tamiri için en uygun firmayla anlaşabilecek ve tamir hizmetini uygun fiyatlardan alabiliyor olmanın mutluluğunu yaşayabileceksiniz. Bu nedenle de mutlaka bir firmayla anlaştım önce diğer alternatif firmalar tekliflerini de gözden geçirmeli ve bütçenize gerekse de kalitesini uygun bulduğunuz bir film aile çalışmalısınız. Bu sayede arızalanan elektronik panjur sisteminiz için en doğru hizmeti alabilecek ve aynı zamanda ilerleyen dönemlerde kez daha aynı sorunu yaşadığınız takdirde karşınıza muhatap bulabileceksiniz böylece sorununuz oldukça hızlı bir biçimde çözüme kavuşturacaktır.