Yeni Çamlıca Cam Kapı Tamiri

Tamire mi ihtiyacın var? Hemen ara!
0539 797 10 98
Yeni Çamlıca Cam Kapı Tamiri

Yeni Çamlıca Cam Kapı Tamiri

Yeniçamlıca

 

Yeniçamlıca, İstanbulun Anadolu Yakasının yeni ilçelerinden Ataşehire bağlı 17 mahalleden biridir. Sınırlarına bakıldığında doğusunda Ferhatpaşa, batısında Yenişehir, güneyinde Mimar Sinan ile Mevlana, kuzeyinde ise Ümraniye ilçesine bağlı Esenşehir ve Yenisanayi mahalleleri bulunmaktadır. Mahallenin bağlı olduğu ilçe, Kadıköye bağlı bir semtken 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Ataşehir, 25,84 km2lik bir alan içindedir. İlçenin kuruluşunun ilginç bin hikayesi vardır. Maliye hazinesiyle birlikte Tercüman gazetesinin sahibi Kemal Ilıcak ve işadamı Alim Kantarcının sahip olduğu Karaman Çiftliği olarak bilinen 6 bin 500 dönümlük arazinin mülkiyeti, Ilıcakın borçları nedeniyle önce Yapı Kredi Bankası sonrasında ise Anadolu Bankası ve Emlak Bankası ile TOKİye geçmiştir. Ilıcak ve ortaklarının 1983te bu arazi için hazırladıkları İsotaş Yenikent isimli 50 bin konutluk proje ise yerleşim merkezlerine uzak olduğu gerekçesiyle talep görmemiştir. Bu nedenle o yıllarda çektiği kredileri geri ödeyemeyen Ilıcak, ipotekli olan arazinin mülkiyet hakkını da Yapı Kredi Bankasına bırakmıştır.

 

Bu Bölge Nasıl Doğdu?

 

Maliye de payının tamamını Anadolu Bankasına devretti. 1988 tarihinde ise Anadolu Bankası, Türkiye Emlak ve Kredi Bankası ile birleşti ve bankanın yeni adı “Türkiye Emlak Bankası” oldu. Banka, Yapı Kredi Bankasının da elindeki hisselerinin tamamını aldı. Emlak Bankası, konut geliştirme projeleri kapsamında, “Anatepe uydu kenti” olarak belirlediği bu arazinin bir kısmını etap etap inşaa ettirdi. 1993te de Ataşehir Konutlarının ilk etabı satışa çıkarıldı. Sonrasında bölgenin adı Ataşehir oldu. 2008 yılında da ilçe Yeniçamlıca mahallesinin de bağlı olduğu ilçe haline geldi.

 

 

Etiketler: yeniçamlıca, ataşehir, kadıköy

 

Yeni Çamlıca Cam Kapı Tamiri

Binalarda dekorasyon amaçlı birçok farklı şey kullanılmaktadır. Ülkemizde son yıllarda ofis gibi mekanlarda oldukça popüler olan cam kapılar, son derece şık bir görüntü yaratmaktadırlar. Cam kapılar sadece ülkemizde değil dünya çapında birçok yerde tercih edilmektedirler. Oldukça şık ve aynı zamanda yalıtımsal özellikleri ile de birbirinden üzerinde barındıran bu tür kapı modelleri dilerseniz evde, dilerseniz de ofisinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu kapılar, birçok farklı desen e sahip olmaları iç mekanın dekorasyonu hangi konuda olursa olsun uyum sağlamaktadırlar. Bu sayede iç mekanın genelinde son derece uyumlu hava yakalamak bu kolaydır. Ülkemizde birçok kişi tarafından tercih edilen cam kaplar uygun fiyatlı olması sayesinde çıkmaktadırlar. Eğer evinize modern bir görüntü kazandırmak istiyorsanız bu modelleri tercih edilmektedir. Yenilikçi tasarım anlayışı ile dizayn edilmiş bir çok mekanda tercih kapılar son yıllarda oldukça popülerdirler. Bu nedenle de bulunduğu mekana modernizm katmak istiyorsanız bu tür kapı modelleri sizler için uygun tercih olacaktır. Evinizde veya ofisinizde bu tür kapı modelleri tercih ediyorsanız, zamanlaman arıza sorunları ile baş başa kalıyorsunuz demektir. Bu durumlarda, hiçbir şey yapmadan, arızaya kendiniz müdahale etmeden mümkün olan en kısa sürede Yeni Çamlıca cam kapı tamiri hizmeti veren uzman firmalara danışmak gerekmektedir. Çünkü tür firmalar yıllardan, gelen tecrübeli sayesinde cam kapınızın eskisi gibi çalışma sağlayacaklardır. Bu nedenle de cam kapılarda yaşadığınız arızalarda yapacağınızı en iyi şey firmalara danışmaktır. Bu sayede, arızalı kapınız en iyi şekilde olabilecek ve kapınızı tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cam Kapı Tamiri Alınacak Firmada, Hangi Özellikler Aranmalıdır?

Cam kapınıza arızalandıysa, mutlaka bu alanda geniş bir tecrübeye sahip olmadan destek almalısınız. Bu tür firmalara internet üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz çünkü günümüzde cam kapı tamiri hizmeti veren firmalar müşterilerine internet siteleri aracılığıyla ulaşmaktadırlar. Bu nedenle de cam kapında meydana gelen kazada, yapacağımız en iyi şey internet üzerinden Yeni Çamlıca cam kapı tamiri hizmeti veren firmalara danışmak olacaktır. Bu sayede, yaşadığınız yere hizmet veren en kaliteli firmayı bulabilecek ve cam kapınızın, kısa sürede onarılmasını sağlayabileceksiniz. İnternet üzerinden bulacağınız cam kapı tamir hizmeti veren firmaların, hizmet kalitesi hakkında bilgi alabilmek için yapmanız gereken ilk şey siteyi dikkatli bir biçimde araştırmak olacaktır. Örneğin, tercih edeceğiniz firmanın referanslar veya müşteri yorumları gibi bir bölüm bulunuyorsa, bu firmaya rahatlıkla güvenebilirsiniz. Çünkü yaptığı işlerin kalitesinden müşterileri memnun bırakan firmalar, her daim olumlu yorum almaktadırlar. Bu yorumları web siteleri üzerinden yeni müşterileri ile paylaşmaktadırlar. Çünkü alınan yorumlar firmanın, yaptığı işin kalitesini özetleyen en önemli kanıttırlar. Bunun bilincinde olan firmalar da internet sitelerinden mümkün olduğunca bu yorumları yayınlamaktadırlar. Bu sebeple Yeni Çamlıca cam kapı tamiri hizmeti alacak firmanın, bu özelliklerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Aynı şekilde referans konusuna da önem vermeli ve daha önce yaptığı çalışmaları incelemeniz gerekmektedir. Çünkü cam kapılar hassas yapıda olmaları nedeniyle tamiri konusunda da aynı hassaslıkta yaklaşımları gerekmektedir. Bu nedenle de özellikle de cam kapı tamiri konusunda tecrübeli bir firmadan destek almalısınız. İnternet üzerinden araştırma yaparken cam kapı tamiri için başvuracağınız firman size hızlı hizmet sunmasının yanı sıra aynı zamanda titiz, kaliteli ve ekonomik hizmeti sunuyor olmalıdır. Tüm bu sayılan özelliklere sahip olan firmalara gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.