Dudullu Panjur Tamiri

Tamire mi ihtiyacın var? Hemen ara!
0539 797 10 98
Dudullu Panjur Tamiri

Dudullu Panjur Tamiri

Dudullu Pimapen

 

Dudullu, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Ümraniye ilçesindeki bir mahalledir. Önceleri köy olarak anılmaktaydı. Köyün tarihi çok eskidir. Adı, İstanbul'un fethi sırasında yardıma gelen boylardan olan Duduoğlu kabilesine yardımlarına teşekkür amacıyla padişah tarafından verilmiştir. Daha sonra iç göçler sonucu nüfus aşırı artmıştır ve iki mahalleye ayrılmıştır. Bu süreçte topraklarının bir kısmı da çevre köylere verilmiştir. Aşağı Dudullu, eski bir yerleşim merkezidir. Burada bölgenin yerlileri oturmaktaır. Bölgenin yerlileri genelde manav kökenlidir. Belde merkezindeki Dudu Hatun çeşmesi de tarihi bir değer taşımaktadır. Semtin isminin bu çeşmeden geldiği düşünülmektedir. 1995 yılına kadar Alemdağ Caddesi'nin üzerinde bulunan çeşme, içme suyu amacıyla kullanılmaktaydı. Alt geçit çalışmaları sırasında yeri değiştirilmiş ve çeşme kullanıma kapatılmıştır. Eskiden padişahlar ve eski beyler Alemdağ'a ava giderken semtin yolunu kullanırdı. Bu sebepledir ki semtin merkezinde eskiden kervansaraylar bulunmaktaydı. 2010 yılından itibaren iş merkezleri kurulmuş ve bazı bankaların şubeleri açılmıştır.

 

Amatör Ligde Oynayan Futbol Takımı Vardır

 

Aşağı Dudullu'da Ayedaş Dudullu İşletme Şefliği; Yukarı Dudullu'da ise Osmangazi Korusu, Göztepe Dinlenme Tesisleri, Modoko ve Keyap sanayi siteleri bulunmaktadır. Mahallenin Dudulluspor adında amatör ligde oynayan futbol takımı vardır. Her iki mahalleye yakın önemli merkezler ise Çekmeköy, Ataşehir, Kayışdağı, Çakmak, Ihlamurkuyu ve Sarıgazi'dir. Her iki mahalle Üsküdar-Ümraniye-Dudullu-Alemdağ ve Bostancı-İçerenköy-Kayışdağı-Dudullu yollarının kesiştiği yerdedir. Şile otobanı Aşağı Dudullu sınırlarından geçmektedir. TEM Otoyolu Yukarı Dudullu'ya yakın bir yerden geçmektedir.

 

 

Etiketler: dudullu, aşağı dudullu, yukarı dudullu

Dudullu Panjur Tamiri

Pencerelerin ve balkonların evlerimiz için büyük önem taşıdığı herkes tarafından kabul edilmektedir. Örneğin pencereniz sayesinde, dışındaki manzarayı izleyerek huzur bulabilir veya dilerseniz balkonunuzda misafirlerinizi ağırlayarak, hoşça vakit geçirme fırsatı bulabilirsiniz. Bu nedenlerden evlerde pencerelerin veya balkonların önemi büyüktür. Bunun yanı sıra evinizin konumda bağlı olarak bu yerlerin önemi daha da artmaktadır. Örneğin manzaralı bir yerde yaşıyorsanız sizin için balkonunuza zaman geçirmek kadar zevkli başka bir aktivite yoktur. Bunun yanı sıra balkonlar veya pencereler her ne kadar evlerin en önemli kısımlarından bir tanesi olsalar da çok çabuk kirlenir biliyor olmaları sanayisinde titiz ev hanımlarının en büyük sorunu haline gelebilmektedirler. Pencereler veya balkonlar her ne kadar olumlu özelliklere sahip olsalar da bu yönde sayesinde bazen sıkıntıya edebilmektedirler ancak gelişen teknoloji ile birlikte bu tür sorunlara çözüm bulmuş ve gerek ülkemizde gerekse ve dünya basınında bir hayli fazlasıyla tercih edilen panjur sistemleri sayesinde balkonlarınızı pencerelerinizi dışarıdaki yağmurdan rüzgardan veya güneş yanıklarından rahatlıkla kurma imkanı bulabileceksiniz. Bu sayede evinizdeki canlar kirlenmeyecek ve balkonunuzda gönül rahatlıyla oturabiliyor olmanın keyfini şeyi bileceksiniz panjur sistemleri günümüzde elektronik ve yağmurlu el gibi farklı seçeneklerde üretilmektedirler. Bütçenize uygun bir panjur sistemi satın alarak hemen kullanmaya başlayabilir ve ikimizin kullanışlılığını büyük oranda artırabilirsiniz elektronik panjur sistemine sahip misiniz bu panjurda yer alan elektronik aksam nedeniyle panjurunuzun arızalanmış ihtimali vardır. Panjurlarınızda meydana gelen sorunlara, kendiniz müdahale etmemeli ve mutlaka bu alanda uzman bir firmadan destek almazsınız Dudullu panjur tamiri hizmeti veren firmalardan yararlanarak panjurlarınızın hızlı ve güvenli bir biçimde tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Bu nedenle de panjur sistemleri ile meydana gelen arızalar da Dudullu panjur tamiri hizmet veren firmalara danışmanlık büyüktür

Panjur Arızasında Hangi Firmalara Danışılmalıdır?

Evinizde oluşan panjur sorunlarında, uzmanlara başvurmak en iyi çözümdür. Çünkü bu sayede meydana gelen arıza mümkün olan en hızlı şekilde tamir edilecek ve mağduriyetiniz ortadan kaldırılacaktır bu nedenle de Dudullu panjur tamiri hizmet almadan önce internet üzerinden hizmet veren firmalar detaylı bir biçimde araştırmanız gerekmektedir. İnternet üzerinden yapacağınız araştırmalarda firmaların referanslarımız de müşteri yorumları gibi gönderim değerlendirerek sizin için en doğru hizmet verecek firmayı kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra panjur tamiri ile alakalı soruları sormak isterseniz bu iteleri kullanabilirsiniz firmalar kafanızdaki soru işaretini gidermek adına size dilediğiniz tüm bilgi verebilecek ve bu sayede ne kadar müşteri odaklı çalıştıklarında edeceklerdir. Bu tür müşteri odaklı çalışan firmalara gönül rahatlıyla güvenebilir ve panjur arızalarınızı giderebilirsiniz. Dudullu panjur tamiri hizmet alabileceğiniz birçok alternatif mevcuttur. Bu alanda oluşan alternatif çokluğu nedeniyle birçok firmanın uygun fiyatlar ile müşterilerinin gönlünü kazanmayı yolunu seçmiştir ve nerede tamir hizmeti için bulduğumuz için ayla hemen anlaşmalı mümkün olduğunca tarifleri gözden geçirmelisiniz. Bu sayede Dudullu panjur tamiri için en uygun firmayla anlaşabilecek ve tamir hizmetini uygun fiyatlardan alabiliyor olmanın mutluluğunu yaşayabileceksiniz. Bu nedenle de mutlaka bir firmayla anlaştım önce diğer alternatif firmalar tekliflerini de gözden geçirmeli ve bütçenize gerekse de kalitesini uygun bulduğunuz bir film aile çalışmalısınız. Bu sayede arızalanan elektronik panjur sisteminiz için en doğru hizmeti alabilecek ve aynı zamanda ilerleyen dönemlerde kez daha aynı sorunu yaşadığınız takdirde karşınıza muhatap bulabileceksiniz böylece sorununuz oldukça hızlı bir biçimde çözüme kavuşturacaktır.