Telefon : 0216 376 79 99Fener Yolu Halkı İçin 7/24 Çözüm Üretiyoruz

Fener Yolu Halkı İçin 7/24 Çözüm Üretiyoruz

 

            Evlerimiz için önemli olan kapılar ve pencereler, ısınma ve olumsuz hava koşullarından korunma kategorisinde oldukça önemlidir. Eski ahşap pencerelerin demode olduğu ve pimapenlerin tercih edilmeye başlandığı günümüzde, bu pencerelerin tamir işlemleri de önem kazanmaya başladı. Evin ısınmasında, eski ahşap pencerelere nazaran çok daha kaliteli sonuçlar veren pimapenler, bozuk olduğu zaman, kış aylarında evin soğumasına neden olur. Fener yolu ahalisi için etkili çözüm üreten servis elemanlarımız, kış aylarında ısınma giderlerinize katkı sağlayacak pimapen tamiri işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bu konuda Fener yolu ahalisinin memnuniyetini kazanan ekiplerimiz, gün boyu hizmet vermeye devam etmektedir.

 site:www.pimapentamir.com/ ile ilgili görsel sonucu

 Pratik ve Güvenilir Servis Hizmeti

 

            Müşteri memnuniyetini çalışma prensibi haline getiren şirketimiz, hızlı ve güvenilir servis hizmeti sunan elemanlarla çalışmaya devam etmektedir. Fener yolu ilçesi için pvc özelliğine sahip pencereleri kısa zamanda tamir ediyoruz. Pencere kulbu, cam, pvc yırtıkları, menteşe, contalar ve dört tarafı saran kilit bölümleri, tamir kategorimizdeki bölümlerdir. Tamir ve bakım konusunda deneyimli olan elemanlarımızla, çözüm üretmeye devam eden ekiplerimiz, hizmet kalitesini artırmak için işin ehli olan kişileri tercih etmektedir. Bu kategoride bizi aradığınız zaman en kısa zamanda adresinize geliyoruz. Ekip ruhu ile hareket eden servis elemanlarımız, dakikalar içerisinde tamir işlemini bitirmektedir. Kışa girmeden yapılması gereken balkon ve pencere bölümlerindeki pvc bölümler, sağlam olmalıdır. Aksi halde ısınma giderleriniz artacaktır. Kışa girmeden, şiddetli fırtınalar başlamadan tamir işlemleri yapılmalıdır.

 

 Başarımızın Sırrı

 

            Müşteri memnuniyetinin hedef alınması, zamanında adrese ulaşım, parça desteğinde müşteri onayının beklenmesi, müşteri diyaloğunda etkili seçeneklerin tercihi, kısa zamanda başarılı olmamızı sağlamıştır. Fener yolu halkının beğenisini kazanan ekibimizle, pimapenleriniz eskisi gibi sağlam ve kullanışlı olacaktır. Kış aylarında soğuğu engelleyen, yaz aylarında sıcak havanın etkisini azaltan bu ısı yalıtımlı pencereler, sağlam ve kullanışlı olmalıdır. Bozuk olan ve kullanım problemi meydana getiren pencereler, dört mevsim sorun meydana getirir. Özellikle evinde küçük bebeği olanlar için pencerenin sağlıklı olması gerekir. Bozuk pencereler, bebeğin hastalanmasına neden olur. Evinizin temiz kalması için de pencereler her zaman sağlam olmalıdır.