Telefon : 0216 376 79 99Yenisahra Panjur Tamiri

Panjur Tamiri

Yenisahra Pimapen

 

Yenisahra, İstanbul ilinin Ataşehir ilçesinin bir mahallesidir. 2008 yılına kadar Kadıköy ilçesine bağlı olan mahalle, ardından yeni ilçe olan Ataşehir'e bağlanmıştır. Bu mahalle Sahrayıcedit'in karşısında bulunur. İstanbul’un her yerine kolaylıkla gidilebilir. Ulaşım konusunda çok rahat bir semttir. E-5 Karayolu ve TEM Otoyolu’na yakın bir yerdir. Ayrıca İstanbul 'un yeni Outlet bölgesidir. Optimum AVM bu mahallede bulunur. İmar sorunu bulunan mahalle, kentsel dönüşüm alanıdır. Bu mahalle İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer almaktadır. Bu mahallede ilk yerleşim 1969 yılında başlamıştır. 1974 yılında mahalle statüsüne kavuşan semtin nüfusu her geçen yıl artmaktadır. 2 ilkokul ve 3 parkın bulunduğu bu mahallede 15 cadde ve 98 sokak yer almaktadır. Ayrıca mahallenin bir de Yenisahra Spor Kulübü adı altında 1’uncu Amatör Lig’de futbol takımı bulunmaktadır.

 

Yenisahra Mahallesinde Yerleşimin Tarihçesi

 

1959 yılında ilk yerleşimin başladığı bu mahalleye 2009 yılındaki seçimlerden sonra imar planı çıkmamıştır. Bunun ardından toplanan İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, Barbaros ve Yenisahra mahalleleri için toplanarak nazım imar planına onay vermiştir. Bu onayın ardından konut projelerinin hızla yükselmeye başladığı mahalle, inşaat firmalarının ilgi duyduğu bir mahalle olmuştur. Sonrasında burada birbiri ardına konut projeleri yükselmeye başlamıştır. İstanbul’un gözde konut projelerinin inşa edildiği mahalle, hızla gelişmeye başlamıştır. Mahallenin bağlı olduğu Ataşehir'de ulaşım ağı da çok gelişmiştir. Anadolu Otoyolu ve TEM Otoyolu’nun kesiştiği noktada bulunan Ataşehir'den iki köprüye de ulaşım çok rahattır.

 

 

Etiketler: yenisahra, ataşehir, istanbul

Yenisahra Panjur Tamiri

Pencerelerin ve balkonların evlerimiz için büyük önem taşıdığı herkes tarafından kabul edilmektedir. Örneğin pencereniz sayesinde, dışındaki manzarayı izleyerek huzur bulabilir veya dilerseniz balkonunuzda misafirlerinizi ağırlayarak, hoşça vakit geçirme fırsatı bulabilirsiniz. Bu nedenlerden evlerde pencerelerin veya balkonların önemi büyüktür. Bunun yanı sıra evinizin konumda bağlı olarak bu yerlerin önemi daha da artmaktadır. Örneğin manzaralı bir yerde yaşıyorsanız sizin için balkonunuza zaman geçirmek kadar zevkli başka bir aktivite yoktur. Bunun yanı sıra balkonlar veya pencereler her ne kadar evlerin en önemli kısımlarından bir tanesi olsalar da çok çabuk kirlenir biliyor olmaları sanayisinde titiz ev hanımlarının en büyük sorunu haline gelebilmektedirler. Pencereler veya balkonlar her ne kadar olumlu özelliklere sahip olsalar da bu yönde sayesinde bazen sıkıntıya edebilmektedirler ancak gelişen teknoloji ile birlikte bu tür sorunlara çözüm bulmuş ve gerek ülkemizde gerekse ve dünya basınında bir hayli fazlasıyla tercih edilen panjur sistemleri sayesinde balkonlarınızı pencerelerinizi dışarıdaki yağmurdan rüzgardan veya güneş yanıklarından rahatlıkla kurma imkanı bulabileceksiniz. Bu sayede evinizdeki canlar kirlenmeyecek ve balkonunuzda gönül rahatlıyla oturabiliyor olmanın keyfini şeyi bileceksiniz panjur sistemleri günümüzde elektronik ve yağmurlu el gibi farklı seçeneklerde üretilmektedirler. Bütçenize uygun bir panjur sistemi satın alarak hemen kullanmaya başlayabilir ve ikimizin kullanışlılığını büyük oranda artırabilirsiniz elektronik panjur sistemine sahip misiniz bu panjurda yer alan elektronik aksam nedeniyle panjurunuzun arızalanmış ihtimali vardır. Panjurlarınızda meydana gelen sorunlara, kendiniz müdahale etmemeli ve mutlaka bu alanda uzman bir firmadan destek almazsınız Yenisahra panjur tamiri hizmeti veren firmalardan yararlanarak panjurlarınızın hızlı ve güvenli bir biçimde tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Bu nedenle de panjur sistemleri ile meydana gelen arızalar da Yenisahra panjur tamiri hizmet veren firmalara danışmanlık büyüktür

Panjur Arızasında Hangi Firmalara Danışılmalıdır?

Evinizde oluşan panjur sorunlarında, uzmanlara başvurmak en iyi çözümdür. Çünkü bu sayede meydana gelen arıza mümkün olan en hızlı şekilde tamir edilecek ve mağduriyetiniz ortadan kaldırılacaktır bu nedenle de Yenisahra panjur tamiri hizmet almadan önce internet üzerinden hizmet veren firmalar detaylı bir biçimde araştırmanız gerekmektedir. İnternet üzerinden yapacağınız araştırmalarda firmaların referanslarımız de müşteri yorumları gibi gönderim değerlendirerek sizin için en doğru hizmet verecek firmayı kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra panjur tamiri ile alakalı soruları sormak isterseniz bu iteleri kullanabilirsiniz firmalar kafanızdaki soru işaretini gidermek adına size dilediğiniz tüm bilgi verebilecek ve bu sayede ne kadar müşteri odaklı çalıştıklarında edeceklerdir. Bu tür müşteri odaklı çalışan firmalara gönül rahatlıyla güvenebilir ve panjur arızalarınızı giderebilirsiniz. Yenisahra panjur tamiri hizmet alabileceğiniz birçok alternatif mevcuttur. Bu alanda oluşan alternatif çokluğu nedeniyle birçok firmanın uygun fiyatlar ile müşterilerinin gönlünü kazanmayı yolunu seçmiştir ve nerede tamir hizmeti için bulduğumuz için ayla hemen anlaşmalı mümkün olduğunca tarifleri gözden geçirmelisiniz. Bu sayede Yenisahra panjur tamiri için en uygun firmayla anlaşabilecek ve tamir hizmetini uygun fiyatlardan alabiliyor olmanın mutluluğunu yaşayabileceksiniz. Bu nedenle de mutlaka bir firmayla anlaştım önce diğer alternatif firmalar tekliflerini de gözden geçirmeli ve bütçenize gerekse de kalitesini uygun bulduğunuz bir film aile çalışmalısınız. Bu sayede arızalanan elektronik panjur sisteminiz için en doğru hizmeti alabilecek ve aynı zamanda ilerleyen dönemlerde kez daha aynı sorunu yaşadığınız takdirde karşınıza muhatap bulabileceksiniz böylece sorununuz oldukça hızlı bir biçimde çözüme kavuşturacaktır.
Etiketler : Yenisahra Panjur Tamiri, Yenisahra Panjur Tamiri hizmeti